Rezidence Prachnerova - místo pro Vaše podnikání

Rezidence Prachnerova - místo pro Vaše podnikání

V naší nové rezidenci jsme připravili hned dvě poschodí pro komerční prostory. Tradiční první nadzemní podlaží je navrženo velmi účelně a přitom exklusivně. Přehledný a velkorysý vstup je situován směrem od Plzeňské ulice, tedy od zastávky tramvaje. Docházková vzdálenost je do jedné minuty!!! Prostor je připraven na několik samostatných sekcí, ale nevylučuje ani větší investici, tedy sloučení do jednoho celku. Po celém obvodu lze využít prosklené stěny na případnou prezentaci výrobků nebo služeb. V podzemních parkovacích poschodích je dostatek rezervovaných míst na stání, která umožňují komfort pro případné klienty.

Komerční prostory

Druhé nadzemní podlaží je připraveno jako investiční celek s variabilním využitím dle potřeb klienta. V půdorysu je představen koncept moderního firemního prostoru s open work space prvky, který ale nepostrádá ani privátnější zóny. Umožňuje také vstup do vnitřního zeleného traktu budovy pro odpočinek a relaxaci.

Obě poschodí jsou dostatečně prosvětlena. Zastínění druhého nadzemního podlaží jsme věnovali velkou pozornost a máme připravenou variantu s centrálním chlazením. Tento prostor a celá budova plně uspokojí i nejnáročnější klienty a zaměstnavatele, a společně s vícestupňovou rekuperací vzduchu v bytových jednotkách zajistí mimořádně zdravé a kvalitní prostředí v centru Prahy.


Technické schémata komerčních prostor

Chcete více informací?
Kontaktujte nás